Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie

Witamy
w naszej szkole

Zimowisko
Ale było dużo zabawy:)

U nas
przyjazna atmosfera nauki

XVIII Bieg im. Stanisława Ożoga

8.10. 2016 r w Sulęcinie odbył się XVIII Bieg im. Stanisława Ożoga. Celem biegu było uczczenie pamięci Stanisława Ożoga Olimpijczyka z Rzymu 1960 r. w biegu na 10 km promocja biegania, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Sulęcina oraz wyłonienie Mistrza Sulęcina w biegu na 10 km w kategorii K i M spośród mieszkańców Gminy Sulęcin.

Przed biegiem głównym odbyły się biegi młodzieżowe, w których uczestniczyli uczniowie Naszej szkoły pod opieką p. G. Dobrowolskiej.

 

 Wyniki biegów młodzieżowych

Szkoła Podstawowa kl. I - Dziewczęta 1) Patrycja Jeżowska (SP Wędrzyn) 2)Agata Balinowska (SP nr 5 Nowa Sól)

Szkoła Podstawowa kl. I – Chłopcy 1) Mikołaj Urbański (SP Wędrzyn) 2) Wojciech Dąbrowski (SP nr 11 Gorzów Wlkp.)

Szkoła Podstawowa kl. II – Dziewczęta 1) Weronika Baracz (SP Sulęcin) 2) Amelia Muzyka 3) Hanna Banasiak (SP Wędrzyn)

Szkoła Podstawowa kl. II – Chłopcy 1) Kuba Krawczyk (SOSW) 2)Igor Trzeciak (SP Sulęcin) 3) Krzysztof Sularz (SP Wędrzyn)

Szkoła Podstawowa kl. III – Dziewczęta 1)Wioletta Grecz (SP Trzemeszno Lubuskie) 2) Kaja Leszkiewicz (SP Sulęcin) 3) Sara Błaszkiewicz (SP Wędrzyn)

Szkoła Podstawowa kl. III – Chłopcy 1) Gabriel Farbotko (SP Trzemeszno Lubuskie) 2) Miłosz Marciniak (SP Trzemeszno Lubuskie) 3) Piotr Glapa (SP Sulęcin)

Szkoła Podstawowa kl. IV – Dziewczęta 1) Lena Łukaszewicz (SP Sulęcin) 2) Maja Weryńska (SP Sulęcin) 3) Jesika Łukacz (SP Sulęcin)

Szkoła Podstawowa kl. IV – Chłopcy 1) Błażej Kubiak (SP Wędrzyn) 2) Michał Cychowski (SP Sulęcin) 3)Szymon Tomciak (SP Sulęcin)

Szkoła Podstawowa kl. V – Dziewczęta 1) Agnieszka Nowak (SP Sulęcin) 2) Maja Dziadas (SP Trzemeszno Lubuskie) 3) Kinga Uruska (SP Sulęcin)

Szkoła Podstawowa kl. V – Chłopcy 1) Michał Dąbrowski (SP Trzemeszno Lubuskie) 2) Kamil Melanowicz (SP Trzemeszno Lubuskie) 3) Adrian Zgoła (SP Trzemeszno Lubuskie)

Szkoła Podstawowa kl. VI – Dziewczęta 1) Magdalena Góra (SP Sulęcin) 2) Julia Król (SP Sulęcin) 3) Natalia Sykuła (SP Sulęcin)

 

Szkoła Podstawowa kl. VI – Chłopcy 1) Paweł Żarkowski ( SP Trzemeszno Lubuskie) 2) Cezary Grecz (SP Sulęcin) 3) Maciej Gap (SP Sulęcin)

Informacja o plikach Cookies.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

. Akceptuję